Новини

Онлайн-засідання «Виховання всебічно розвиненої особистості школяра через різноманітну діяльність»

27 жовтня 2022 року проведено онлайн-засідання професійної педагогічної спільноти заступників директорів шкіл із виховної роботи, керівників шкільних методоб’єднань класних керівників 5-11 класів та педагогів-організаторів з теми: «Виховання всебічно розвиненої  особистості школяра через різноманітну діяльність».

14:12 28.10.2022

Вітаємо з Днем працівників освіти!

Учитель — це складна праця, яка потребує багато натхнення та сил. Низький уклін всім учителям, а особливо тим, які не просто викладають дисципліни, а які учать жити і виховують в дітях найкращі риси справжньої людини. Добра та миру всім тим, хто має звання цієї достойної професії. Хто, перевіряючи зошити, забуває про сон. Хто вміє знайти підхід навіть до найвередливішого учня. І тим, в чиїх очах тисячі інших очей змогли знайти приклад для наслідування.

13:58 29.09.2022

Міжнародний День захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей гуманітарний відділ Білицької селищної ради організовує  онлайн-конкурс дитячих малюнків на тему «Моє майбутнє в мирній Україні».

11:03 25.05.2022

День вишиванки

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня.

09:51 19.05.2022

День вишиванки 19 травня

Гуманітарний відділ Білицької селищної ради запрошує Вас до 19 травня 2022 року безпечно долучитись до участі у онлайн-параді вишиванок "У Білицькому краї цвітуть вишиванки".

11:18 16.05.2022