A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ виконавчого комітету
Білицької селищної ради

Культура

День Державного Герба України

Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

10:53 19.02.2024

16 лютого державне свято – День єднання

Сьогодні, 16 лютого, українці відзначають державне свято – День єднання. В єдності, згуртованості та злагоді ми щодня будуємо нашу країну, народжуємо та виховуємо наших дітей, оберігаємо від хвороб та небезпеки. Ми творимо, любимо і захищаємо нашу Державу. День Єднання – це не просто слова! Це про відповідальність, боротьбу за волю і незалежність, злагодженість дій та вірність Україні кожного свідомого громадянина!

13:49 16.02.2024

15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З кожним роком все далі й далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності та вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

15:46 15.02.2024

Благодійний концерт до Дня всіх закоханих

11 лютого 2024 року у Білицькому селищному будинку культури відбувся святковий концерт до Дня Закоханих "Мелодія кохання", який традиційно відзначається 14 лютого у багатьох країнах світу, як День святого Валентина, пам'ять якого вшановують всі закохані.

10:41 12.02.2024

День працівників культурно-мистецької сфери

Споконвіку музика і слово, пісня і танець, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

11:01 09.11.2023

Вхід для адміністратора