Благодійний концерт до Всесвітнього Дня Матері та Дня Сім’ї на підтримку Збройних Сил України
13 травня у Білицькому селищному будинку культури було людно і гучно звучала музика - відбувся благодійний концерт до Всесвітнього Дня Матері та Дня Сім’ї на підтримку Збройних Сил України.
Дякуємо всім небайдужим біличанам, хто прийшов, щоб зробити свій внесок у Перемогу. Особлива вдячність артистам, місцевим талановитим аматорам народного мистецтва за подаровані емоції, патріотичне піднесення, хвилини справжнього естетичного задоволення. На зібрані кошти був придбаний комплект нових шин у кількості 4 шт. та запасне колесо з диском на суму 5.700 грн і переданий нашому земляку Гавковському Станіславу, який мужньо захищає Україну.
Жителі нашої громади вкотре довели, що небайдужі до потреб української армії і готові допомагати. Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях любов до України. Наші кроки, наша згуртованість наближають таку жадану Перемогу!
Слава Україні — Героям Слава!