Мистецька школа

Онлайн обласний конкурс «Герої сьогодення – очима дітей»

12 лютого 2022 року Полтавським обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури було організовано та проведено онлайн перегляд творчих робіт обласного конкурсу «Герої сьогодення – очима дітей» учнів художніх шкіл, художніх відділень мистецьких шкіл. Журі розглянуло 145 робіт учнів мистецьких навчальних закладів.

10:47 21.02.2022

Новий рік, нові досягнення!!

З метою державної підтримки талановитої учнівської молоді, виявлення художніх здібностей, обдарувань серед підростаючого покоління Полтавської області, популяризації творчої спадщини Т. Г. Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної і патріотичної роботи, формування національної самосвідомості, високих моральних цінностей громадянина України, Обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури 5 лютого 2022 року було організовано та проведено онлайн перегляд творчих робіт 3-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням учнів художніх шкіл, художніх відділень мистецьких шкіл.

09:37 14.02.2022