Новий рік, нові досягнення!!

Дата: 14.02.2022 09:37

З метою державної підтримки талановитої учнівської молоді, виявлення художніх здібностей, обдарувань серед підростаючого покоління Полтавської області, популяризації творчої спадщини Т. Г. Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної і патріотичної роботи, формування національної самосвідомості, високих моральних цінностей громадянина України, Обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури 5 лютого 2022 року було організовано та проведено онлайн перегляд творчих робіт 3-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням учнів художніх шкіл, художніх відділень мистецьких шкіл.

На розгляд журі було представлено 169 робіт з 22 мистецьких навчальних закладів Полтавської області у двух номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

За підсумками перегляду 3-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням, журі визначило 10 переможців для участі у 4-му (підсумковому) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що відбудеться у столиці України – місті Києві:

Номінація «Образотворче мистецтво»

Іванченко-Гадючко Нікіта – учень Білицької школи мистецтв. Викладач – Масич Л. О.

Вітаємо з прекрасною і блискучою перемогою!

Бажаємо й далі досягати нових висот. Ви молодці, ми пишаємося вами!

Педагогічний колектив Білицької мистецької школи.