Онлайн обласний конкурс «Герої сьогодення – очима дітей»

Дата: 21.02.2022 10:47

12 лютого 2022 року Полтавським обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури було організовано та проведено онлайн перегляд творчих робіт обласного конкурсу «Герої сьогодення – очима дітей» учнів художніх шкіл, художніх відділень мистецьких шкіл. Журі розглянуло 145 робіт учнів мистецьких навчальних закладів.

За підсумками було визначено 43 переможця, із них 9 абсолютних переможців, які будуть відзначені дипломами Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації (Гран Прі, І, ІІ, ІІІ ступенів)

Приємно відзначити, що й учні Білицької мистецької школи посіли призові місця в цьому конкурсі.

Лянник Вероніка, Іванченко Софія, Денисенко Євгенія отримали дипломи III ступенів. Їх перемога – це результат наполегливої праці викладача Наталії Рибалко.

Вітаємо наших учнів та викладача з високими результатами!

Дякуємо батькам за підтримку та розуміння важливості естетичного виховання дітей!

Бажаємо успіху та нових перемог усім учням відділу образотворчого мистецтва!

Адміністрація Білицької мистецької школи.