A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ виконавчого комітету
Білицької селищної ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Дизельне паливо (09130000-9 Нафта і дистиляти), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 28.09.2023 10:29
Кількість переглядів: 4

Гуманітарний відділ виконавчого комітету Білицької селищної ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі  Дизельне паливо (09130000-9 Нафта і дистиляти), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Гуманітарний відділ виконавчого комітету Білицької селищної ради, смт. Білики, вул. Кобеляцька 53 А, Полтавської області, Полтавського району, код ЄДРПОУ 43934704, Юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у  пунктах 1 і  2 ч. 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак:- юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів.

          Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Дизельне паливо (09130000-9 Нафта і дистиляти).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з Особливостями UA-Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 223 960 грн. 00 коп. з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання — з дати укладання договору по 31 грудня 2023 р.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені відповідно до наявної потреби, для забезпечення діяльності закладів освіти гуманітарного відділу виконавчого комітету Білицької селищної ради, а саме для забезпечення безперебійної та ефективної експлуатації автотранспорту Замовника, для генератора.

 

         Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначені у відповідному додатку до тендерної документації.

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора