Допомога волонтерці Аллі Тітаренко

Дата: 28.07.2023 16:49

28 липня, у День Української Державності, передали кошти місцевій волонтерці Аллі Тітаренко з метою придбання тканини по пошиттю одягу для ЗСУ. З початку повномасштабного вторгнення Алла Тітаренко разом зі своїми коліжанками відшивають одяг, спальники та інше для наших захисників.

Відео з місця події

Напередодні, у День рибака, було проведено благодійний захід Білицької громади #FishChervoniKvityFest (організатор Олена Олефірова), під час якого було зібрано 26654 гривні. Саме ці кошти були передані Аллі Тітаренко для придбання тканини.

Пані Алла має 10 дітей, але встигає займатися і вихованням, і волонтерською діяльність. Завжди отримує підтримку та розуміння і від родини, і від своїх друзів: подруги допомагають з викройками та пошиттям готових виробів, діти теж завжди напоготові.

Паралельно пані Алла та її коліжанки передали відшиті штани, футболки, спідню білизну та антимоскітні сітки для наших захисників, які вже зовсім скоро поїдуть до своїх власників.

Разом до ПЕРЕМОГИ!