Білицької селищної ради

Змагання чемпіонату Полтавської області з швидких шахів (рапід) серед ветеранів

Дата: 22.05.2023 10:21
Кількість переглядів: 9

21 травня 2023 року в місті Полтава в приміщенні Полтавського національного педагогічного університету проходили змагання чемпіонату Полтавської області з швидких шахів (рапід) серед ветеранів.

В турнірі взяли участь 18 шахістів, які представляли Полтаву, Карлівку, Кобеляки, Решетилівку, Миргородський район, Диканьку, Білики, Машівку. Серед них : 1 майстер спорту, 14 кандидатів у майстри, решта першорозрядники. Змагання проходили за швейцарською системою з 9 турів при контролі часу 15 хвилин + 5 секунд за кожен хід. В результаті змагань місця розподілилились наступним чином : вікова категорія 50+: 1 місце - Микола Кінаш (Карлівка) - 5,5 очок, 2 місце - Тарас Голтвянський (Кобеляки)- 5,5 очок 3 місце - Георгій Горгола (Білики) - 5 очок. В категорії 65+ 1 місце Віктор Твердохлібов майстер спорту (Полтава) - 6 очок, друге Валерій Кукушкін (Карлівка) - 5 очок і замкнув трійку Віктор Бардар (Полтава) - 5 очок. 22 травня проходили змагання з блискавичних шахів (бліц). Контроль 5 хвилин+3 секунди за кожен хід. Однак ряди учасників суттєво зменшилися . В турнірі взяли участь 8 шахістів, які представляли Полтаву, Кобеляки, Решетилівку, Білики. Змагання проходили за коловою системою. В категорії 50+ перше місце посів Сергій Білоха ( Полтава) - 4,5 очка, другим став Георгій Горгола (Білики) - 4 очка і замкнув трійку Тарас Голтвянський (Кобеляки) - 3,5 очки. Серед ветеранів 65+ першим став Віктор Бардар, а друге місце посів Володимир Цушко (Полтава). Переможці та призери були нагороджені грамотами медалями та дістали право представляти Полтавщину на Всеукраїнських змаганнях. Успішно провів змагання і був їх учасником Григорій Щербов - голова Полтавської обласної федерації шахів.