Білицької селищної ради

«Кубок Відкриття» виграє «Сокіл»

Дата: 30.04.2023 17:14
Кількість переглядів: 10

29 квітня на центральному стадіоні с. Бутенки відбувся розіграш « Кубка Відкриття» Білицької територіальної громади з футболу сезону 2023 року.

У змаганнях взяли участь п’ять команд. За кубок громади боролися команди «Сокіл» смт. Білики, «Олімп» с. Бутенки, « Фаворит» с. Вітрова Балка, «Марківка» с. Марківка та команда «Чорбівка» с. Чорбівка

Ігри проходили двома таймами, що тривали по 15 хвилин. Попри вітряну прохолодну погоду, футболісти продемонстрували хорошу фізичну підготовку та якісну гру.

За підсумками спортивних перегонів володарем «Кубка Відкриття» Білицької ТГ стала команда «Сокіл», друге місце здобули футболісти з команди «Фаворит», третє місце – у команди «Олімп».

Найкращими гравцем змагань став Денис Опара - команда «Фаворит» , кращим бомбардиром став Богдан Булига - команда «Сокіл», титул кращого воротаря завоював Ігор Онищенко команда - «Олімп», кращий захисник став Владислав Савченко- команда «Сокіл» вони, як і команди-фіналісти, отримали заслужені нагороди.

По завершенню змагань всі команди були нагороджені футбольними м’ячами, а призерів та переможців нагородили дипломами, медалями та кубками,

Дякую всім командам та спортивним інструкторам за участь та самовіддачу!

Дякую спортивному інструктору с. Бутенки Євгену Рябусі за підготовку місця проведення змагань!Суддям Володимиру Савченку та Володимиру Морозу за якісний арбітраж.

Дякую ЗСУ за можливість займатись улюбленою справою!