A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ виконавчого комітету
Білицької селищної ради

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ в с. Бутенки

Дата: 21.02.2023 15:30
Кількість переглядів: 28

Масниця - одне з найстаріших свят слов’янських народів. Смачне і ситне свято.

Масниця – одне з тих свят, яке об’єднує громаду задля досягнення спільної мети.

Так, у вівторок, 21 лютого в с.Бутенки проведено ярмарок на підтримку військовослужбовців Збройних сил України, на якому символічно проводжали зиму і зустрічали весну.

У благодійному заході, який проходив у центральному парку с. Бутенки, взяли участь громадськість, мешканці та гості села.

Українськими народними і патріотичними піснями місцеві колективи художньої самодіяльності будинків культури з с.Бутенки і с. Марківка супроводжували ярмарок. А поки артисти-аматори дарували присутнім свої виступи з імпровізованої сцени, на столиках для торгів продавці пропонували відвідувачам найрізноманітніший асортимент, в тому числі традиційні страви Масниці: домашні млинці з різними начинками, сирники, пироги, булочки, пампушки, ватрушки, торти, тістечка, рогалики та інші смаколики. А до випічки – інші страви української кухні. Кожен намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.

У підсумку на благодійному ярмарку вдалося зібрати кошти в сумі 48 069 грн, які будуть використані на потреби Збройних сил України.

Організатори заходу щиро вдячні усім небайдужим, хто долучився до ярмарку.

Сьогодні кожна гривня та добра справа у тилу з кожним днем наближають нас до Перемоги.

Наша сила – у нашому прагненні бути корисними своїй армії та Україні! Наближаємо Перемогу разом!

Слава Україні і Героям Слава!

#Вірю_в_ЗСУ« повернутися

Вхід для адміністратора