Команда волейболістів Білицької ТГ у фінальній частині обласних змагань!
11 лютого в спортивному залі Аграрного коледжу міста Кобеляки відбулися зональні змагання чемпіонату Територіальної організації ГО ВФСТ Колос у Полтавській області з волейболу серед чоловіків.
4 команди (Білицька ТГ, Кобеляцька ТГ, Козельщинська ТГ та Омельницька ТГ) здобували дві путівки до фінальної частини змагань. Усі ігри відбувалися в максимальній спортивній напрузі. Волейболісти кожної з команд демонстрували вправність і точність під час атак, подач та блокування. В результаті такої безкомпромісної гри, фактично до останнього розіграшу важко було спрогнозувати, хто саме стане лідером суботніх спортивних зустрічей. Команда Білицької ТГ отримавши дві перемоги над командами Кобеляцької та Козельщинської ТГ та поразку від команди Омельницька ТГ отримала путівку до фіналу.
Дякую нашій команді за незабутні враження та перемогу, а нашим Збройним Силам України за можливість проведення змагань і виховання патріотів України. Слава ЗСУ ! Слава Україні!!!