Методично-практичний семінар "Усе в твоїх руках"

Дата: 28.10.2022 14:17

27 жовтня 2022 р. з ініціативи гуманітарного відділу виконавчого комітету Білицької селищної ради

та на запрошення фахівців комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр"  Новосанжарської селищної ради працівники професійної  педагогічної  спільноти асистентів учителів, психологів, логопедів закладів загальної середньої освіти Білицької селищної ради стали учасниками методично - практичного семінару "Усе в твоїх руках ( організація навчального процесу для дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану)". Офлайн-зустрічі у сучасній ситуації стали майже неможливими. Та цього разу численні тривоги не завадили вчителям  поспілкуватися, поділитися враженнями, обговорити нагальні проблеми.  Питання, які розглядалися на заході, пов'язані із співпрацею школи  з батьками дітей з ООП, з організацією навчання для таких учнів  з використанням дистанційних технологій. Був зроблений акцент на функціональних можливостях фахівців ІРЦ. Лекція про емоційне вигорання педагогів сприяла оптимістичному налаштуванню учасників зібрання на подальшу роботу в умовах небезпеки й тривоги.
Велика подяка спеціалістам Новосанжарщини за плідну співпрацю з освітянами Білицької територіальної громади.