Онлайн-засідання «Виховання всебічно розвиненої особистості школяра через різноманітну діяльність»

Дата: 28.10.2022 14:12

27 жовтня 2022 року проведено онлайн-засідання професійної педагогічної спільноти заступників директорів шкіл із виховної роботи, керівників шкільних методоб’єднань класних керівників 5-11 класів та педагогів-організаторів з теми: «Виховання всебічно розвиненої  особистості школяра через різноманітну діяльність».

На засіданні розглянули питання щодо сучасних поглядів на події Другої світової війни (Є.Калашнк- директор Білицького краєзнавчого музею), використання інтерактивних форм і методів виховної роботи в умовах воєнного стану (А.Чишкала – керівник спільноти та педагого-організатор Білицького ліцею №1).

Досвідом роботи поділилися педагоги-організатори Білицької гімназії №4 (Г.Семененко) та Білицької гімназії №3 (А.Усс).

Онлайн-засідання скачати