A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ виконавчого комітету
Білицької селищної ради

Всесвітній день охорони праці в закладах освіти Білицької громади

Дата: 28.04.2022 14:20
Кількість переглядів: 32

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня у закладах освіти відзначається Всесвітній день охорони праці в Україні.

    Враховуючи повномасштабну збройну агресію російської федерації проти України, яка почалася 24 лютого 2022 року, всі зусилля країни спрямовані на захист Батьківщини. Праця в умовах воєнного стану пов’язана з великою кількістю нових, в тому числі смертельно небезпечних ризиків, що призводять до погіршення умов праці в усіх галузях економіки. Україна несе великі втрати в цій війні і ці втрати збільшуються внаслідок загибелі працівників на робочих місцях. Так, за час збройної агресії в Держпраці вже зареєстровано 110 нещасних випадків на виробництві, що підлягають спеціальному розслідуванню, в яких постраждав 191 працівник, у тому числі 115 - зі смертельним наслідком. При виконанні трудових обов’язків через активні бойові дії постраждали 94 працівники, 50 з яких загинули, а саме на підприємствах.

     Тож основні заходи Дня охорони праці у закладах освіти Білицької селищної ради  були спрямовані на посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань оперативної підготовки учасників освітнього процесу до дій у надзвичайних ситуаціях, направлених на збереження життя та здоров’я під час виконання своїх обов’язків, дотримання вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності. Класні керівники, керівники підрозділів проводили бесіди з безпеки. Було проведено онлайн-уроки за участю служб охорони праці гуманітарного відділу та закладів, працівників ДСНС, учнів 9-11 класів та класних керівників.

    За результатами проведеної роботи було знято відеоролик «Пам’яті загиблим дітям присвячується…» (спільна відео-робота учасників гуртків «Школа безпеки» опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» та «Туристи-краєзнавці» філія "Білицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4»).

 

Інженер з охорони праці гуманітарного відділу                           Сергій Супрун


« повернутися

Вхід для адміністратора