Зональні змагання обласної Гімназіади школярів з баскетболу

Дата: 22.01.2022 10:45

21 січня в спортивному комплексі Полтавської ДЮСШ №2 відбулися зональні змагання обласної Гімназіади школярів з баскетболу 3Х3 серед дівчат та юнаків 2005-2006 років народження.

У цьому турніру боролися команди Білицької, Щербанівської, Котелевської,Мачухівської та Нехворощанської громад.

До складу дівочої команди Білицької ОТГ увійшли учениці опорних закладів Біликів та Бутенок.

За регламентом змагань, колективи грали за круговою системою.

У першій зустрічі команда нашої громади здолали одноліток з Нехворощанської громади. Наступний поєдинок юні спортсменки програли команді з м. Полтава. Наступні дві гри наша команда виграла в команд Мачухівської та Щербанівської громад.

Не гірший результат показала наша команда юнаків, яка програла лише першу гру команді з м. Полтава, а в наступних 4-х (Котелевська, Мачухівська, Нехворощанська, Щербанівська громади) святкувала перемогу.

Під час ігор юні спортсмени нашої громади проявили неабиякий характер до перемоги, тож в результаті наші команди (дівчат та юнаків) зайняли 2-гі місця в Полтавському районі, а 26 січня будуть виступати на обласних змаганняз з баскетболу 3х3 в м. Лубнах. Тренер спортсменів— Микола Мигуля.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!