27 листопада - День пам’яті жертв голодоморів
ЗАПАЛИ СВІЧКУ: 27 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ
Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей.
У п’ятницю, 26 листопада 2021 року, о 15.00 в селищі Білики, біля пам’ятного знаку жертвам голодомору відбудеться мітинг «Лиха коса голодоморів». Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень.
Запрошуємо всіх біличан приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку». 27 листопада 2021 року о 16.00 долучайтесь до загальнонаціональної хвилини мовчання, запаливши у вікні своєї домівки свічку як символ пам’яті та віри у майбутнє.