A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ виконавчого комітету
Білицької селищної ради

Публічні консультації «Рівні права та інклюзивність»

Дата: 22.11.2021 19:11
Кількість переглядів: 60

                   Публічні консультації «Рівні права та інклюзивність»

 

          Міністерство соціальної політики України запрошує до публічних консультацій з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства.

         В Україні активно відбуваються процеси інтеграції гендерних підходів діяльності державних органів, що передбачає врахування потреб та досвіду різних груп жінок і чоловіків при формуванні та реалізації державної політики в економічній,  політичній, культурній та соціальній сферах для отримання жінками та чоловіками рівних благ.

          Міністерством розроблено проєкт Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та проєкт плану заходів з реалізації Стратегії до 2024 року.        

          Метою Стратегії є зменшення фактичної нерівності жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства.

Про консультації

          Ціль консультації - визначення гендерних особливостей потреб та проблем, які існують у різних груп населення (з інвалідністю, з сільської місцевості, старшого віку, національних меншин, внутрішньо переміщених осіб, жінок і чоловіків, які живуть з ВІЛ тощо).

Хто проводить? 

          Міністерство соціальної політики України за сприяння Національного Демократичного Інституту (НД1) та ГО „ВГО Інституту „Республіка”

З ким консультування?

          З жінками та чоловіками вразливих груп населення, які проживають у міській і сільській місцевостях. З громадськими об’єднаннями, які працюють у сфері прав людини,забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, представляють інтереси різних груп жінок і чоловіків.

          З медичними та соціальними працівниками.

Про що  консультування?

          Визначення першочергових заходів, які необхідно вжити для зменшення тендерної нерівності жінок і чоловіків з точки зору різних груп населення.

Формат консультації

          Консультації відбудуться шляхом заповнення опитувальника та узагальнення отриманих результатів. З результатами консультацій можна буде ознайомитися на офіційному сайті Мінсоцполітики.

Як взяти участь у публічних консультаціях?

           Усі зацікавлені особи зможуть долучитись до консультацій, заповнивши опитувальник, розміщений за посиланням: ПК «Рівні права та інклюзивність». Результат публічних консультацій учасники та учасниці публічних консультацій особисто впливатимуть на прийняття рішень у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Результати консультацій будуть враховані в Плані на 2022-2024 роки з реалізації Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

             Проведення консультацій стало можливим завдяки щедрій підтримці британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Сполученого Королівства.

          З проєктом Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та проектом плану дій на 2022-2024 роки можна ознайомитись за посиланням: Про затвердження Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року


« повернутися

Вхід для адміністратора