Візит працівників інклюзивних класів ЗЗСО Білицької ТГ до ІРЦ смт. Нові Санжари

Дата: 29.10.2021 09:15

Молоді та професійні, надзвичайно толерантні й гостинні. Мова йде про колектив фахівців комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Новосанжарської селищної ради на чолі з Черненко Оксаною Вадимівною, який 28.10.2021 р.приймав педагогів, що проводять корекційно-розвиткові заняття, учителів початкових класів, які працюють над розвитком мовлення дітей з особливими освітніми потребами, асистентів учителів закладів загальної середньої освіти територіальних громад , у тому числі Білицької ТГ. Логопед, психологи, реабілітолог провели майстер-класи відповідно до напрямку діяльності. Цікаво, змістовно, нестандартно господарі заходу ділилися своїми професійними надбаннями. Вражає сучасна й вартісна матеріальна база ІРЦ. Озброєні новими методами і прийомами, бутенківські та білицькі спеціалісти налаштовані на подальшу результативну роботу з дітьми в інклюзивних класах.