Інструктивно-методична нарада вчителів початкових класів громади
10 вересня 2021 року гуманітарним відділом Білицької селищної ради проведено online інструктивно-методичну нараду вчителів початкових класів громади.
На початку zoom-конференції обрано керівника педагогічної спільноти вчителів початкових класів Коляко Наталію Юріївну (класовод 4 класу ОЗ “Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.ю.П.Дольд-Михайлика”) та заступника Бабенко Вікторію Богданівну (класовод 1 класу ОЗ “Білицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1”). Також розглятуто питання про методичні рекомендації з питань організації роботи у 2021-2022 н.р.. Ісай Алла Іванівна, вчитель початкових класів Білицької філії №2 наголосила на основних аспектах щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти (Наказ МОН від 13.07.2021 р. № 813).
Учасниками online-зустрічі обговорено подальший план роботи професійної педагогічної спільноти вчителів початкових класів на навчальний рік.